Коліматор Sightmark Ultra Shot R-Spec Reflex Sight дає змогу істотно підвищити ефективність стрільби завдяки надшвидкого виявлення цілі та дуже тривалого часу автономної роботи — від 200 до 2000 годин на одній батареї CR123A. Преміальна система ширококутних об'єктивів Ultra Shot R-Spec зі стійкістю до подряпин і антивідблисковим червоним покриттям, 4 варіантами підсвічування червоно-зеленої сітки з 10 параметрами яскравості, корекція паралакса й необмежена відстань до очей забезпечують чітке та широке поле зору та надійність без комунів. Міцний корпус Ultra Shot R-Spec Reflex Sight має ударостійкість, стійкість до атмосферних впливів IP55 (пил, водяні потоки або сильні струмені з будь-якого напрямку, бризки, дощ), віддачі до 6000 Дж. Приціл також обладнаний індикатором низького заряду батареї, цифровим перемикачем, автоматичним вимкненням упродовж 1 години, швидкознімним кріпленням Picatinny.
Відмітні риси
Електронна система керування — яскравістю світіння прицільної марки та вмикання прицілу здійснюється двома кнопкою. Короткочасне натискання на ліву кнопку вмикає і вимикає приціл. Короткочасне натискання правої кнопки циклічно змінює яскравість світіння прицільної марки. Водночас останнє значення яскравості прицільної марки система запам'ятає і під час наступного вмикання автоматично виставить цей рівень яскравості.
InterLok™ - Внутрішнє блокування системи регулювання прицільної марки.
Алюмінієвий корпус із металевим захисним щитом - Додаткова алюмінієва пластина завтовшки 2 міліметри забезпечує захист прицілу від механічних пошкоджень у процесі експлуатації.
4 типи прицільної марки червоного або зеленого кольору (5 МОА точка, 3 МОА точка з 50 МОА кругом, 3 МОА точка з 50 МОА-хвилею, 3 МОА точка з 30 МОА кругом та перехрестям (загальні межі 50 МОА)
| Тип | коліматорні |
| Апертура | 33 мм |
| Тип збільшення | фіксоване |
| Максимальне збільшення | 1 крат |
| Поле зору | 36 |
| Ціна поділки поправки | 1 MOA |
| Підсвітка прицільної марки | регульована |
| Відбудова від паралакса | фіксований паралакс |
| Максимальне ударне навантаження | 6000 Дж |
| Кріплення в комплекті | Да (Weaver/picatinny) |
| Водонепроникність | Да |
| База кріплення | планка Пікаттіні/Вівера |
| Додаткові характеристики | Елемент живлення: CR123A (1 шт.) |
| Довжина: | 110 мм |
| Вага | 230 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sight Mark |
| Вага | 230 г |
| Діаметр вихідної зіниці | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Коліматорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 9 900 ₴










