Лінійка Fortis 6 поєднує в собі класичну конструкцію прицілів, що мають шестикратне збільшення, з високими оптичними характеристиками. Збільшений діаметр вихідного зіниці і широке поле зору на мінімальному збільшенні роблять його ідеальним вибором для мисливців.
Герметичний корпус заповнений азотом для захисту лінз від запотівання. Фірмове покриття AquaDura® забезпечує водо- і брудовідштовхувальні властивості зовнішнім поверхням лінз.
Прицільна сітка розташована в другій фокальній площині і має дев'ять рівнів інтенсивності підсвічування, а також автоматичну систему виключення.
Моделі 2-12x50 і 2.5-15x56 можуть бути оснащені системою BDC, сумісною з фірмовим балістичним додатком. BDC дозволяє швидко і зручно відрегулювати прицільну сітку для різних дистанцій і калібрів за різних погодних умов, щоб гарантувати точне попадання в ціль.
Приціли встановлюються на кріплення з кільцями під 30 мм, але також доступні моделі з інтегрованою в корпус шиною стандарту Zeiss ZM/VM.
Модель Fortis 6 1-6x24i прекрасно підходить для загінних полювань завдяки своїй компактності, легкості і широкій області огляду (44 м при 1-кратному збільшенні).
Особливості:
Змінне збільшення 1 - 6х
Діаметр об'єктива 24 мм
Світлопропускання оптики до 92%
Система автоматичного відключення / включення підсвічування
9 рівнів підсвічування
Водонепроникність на глибині до 4 метрів
Різьба на блоці об'єктива: M 28 x 0.75 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 500-50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 12,4 - 4 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце | 30 мм |
| Діаметр об'єктиву, мм | 24 |
| Довжина/Габарити | Довжина — 276 мм |
| Додаткова інформація | Покриття лінз AquaDura® |
| Комплектація | Серветка для оптики (1), Інструкція (керівництво)по застосуванню (1), Захисні кришки (1), Батарея (1) |
| Корекція діоптрій | –4/+3 |
| Кратність (збільшення), Min — Max | 1 - 6 |
| Маса | 540 г |
| Мoдель | Fortis 6 1-6x24 |
| Оптичні прилади | Оптичні приціли |
| Підсвічування прицільної сітки | Да |
| Поле зору на 100 м | 44 - 7 м |
| Регулювання паралакса/фокусування | Немає |
| Країна походження | Германия |
| Тип прицільної сітки | L4A |
| Видалення вихідної зіниці, мм | 90 |
| Фокальна площина | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м | 1 см (1/3 MOA) (0,1 mrad) |
| Елемент живлення | CR2032 |
- Ціна: 83 819 ₴






