Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Оптичний приціл Discovery Optics HD/34 3-18X50SFIR FFP»
Оптичний приціл Discovery Optics серії HD із змінною кратністю 3-8x50 і покриттям лінз Full Multi-green Coated, яке забезпечує дуже чітке і різке зображення.
Приціл має червоне підсвічування, з 5-позиційним регулюванням яскравості (з проміжною позицією вимикання підсвічування між рівнями яскравості).
Корпус прицілу — суцільна металева конструкція, з трубки діаметром 34 мм, Заповнений азотом, ударостійкий і водонепроникний.
Прицільна сітка SS FFP IR-MIL розміщується в першій фокальній площині, тому ціна поділки максимально відповідає дійсності при збільшенні.
|
Приціл Discovery Optics HD 3-18X50SFIR FFP |
|
| Кратність (збільшення): | 3-18 |
| Діаметр вхідної лінзи, мм: | 50 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | - |
| Діаметр труби, мм: | 34 |
| Винос зіниці, мм: | 90-100 |
| Поле зору м. на 100 yds (ft): | 36,7-6,1 |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1/10 МIL |
| Діапазон поправок по вертикалі/горизонталі | 17 МIL |
| Блокування барабанів: | так (натисканням) |
| Скидання на нуль: | так (проріз під монету) |
| Діапазон діоптрій | ±2 |
| Прицільна сітка | DS05 гравірування на сітці |
| Фокальна площа | 1 |
| Регулювання паралакса/фокусування: | від 15 yds |
| Покриття лінз: | Fully Multi-green Coated Optics |
| Газонаполнение: | азот |
| Ударостійкість: | так |
| Водостійкість: | так |
| Антизапотевание: | так |
| Комплектація: | захисні кришки (1 комплект), бленда (1), кільця (d=34 мм, h=14 мм, «пикатинни») |
| Довжина, мм: | 337 |
| Зовнішній діаметр об'єктива, мм: | - |
| Зовнішній діаметр окуляра, мм: | - |
| Вага, г: | 776 |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 1 рік |
https://www.youtube.com/watch?v=fW0h54JAZag
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Діаметр труби | 34 мм |
| Максимальна кратність | 18 х |
| Мінімальна кратність | 3 |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Приціл оптичний |
- Ціна: 19 360 ₴











