



Кришка ствольної коробки з планкою Вівера для карабінів Вулкан ТК
- В наявності
- Код: 800007
5 000 ₴
Кришка ствольної коробки з планкою Вівера для установки коліматорних і оптичних прицілів на мисливські карабіни Вулкан ТК (цивільний варіант АКСУ).
Самим важливим фактом на користь цієї кришки є те, що на відміну від литих китайських аналогів вона не люфтить і при великому настреле не зміщується СТП.
Основними плюсами цього виробу є ергономічність, міцність і невелика вага. Маса кришки становить 120 грам, враховуючи що стандартна кришка важить 80 грам, дана конструкція обтяжить карабін всього лише на 40 грам!!! Планка Пикатинни, розміщена безпосередньо на кришці і є з нею монолітним цілим дозволяє вирішити основну проблему карабінів на базі АК - встановлення коліматорних або оптичних прицілів на комфортному відстані від ока.
Кришка цілком фрезерована з цільної заготовки з авіаційного алюмінієвого сплаву 2024Т, що забезпечує точність виготовлення, міцність і невелику вагу виробу. Установка кришки здійснюється на місце кріплення штатного цілика з можливістю регулювання довжини для максимально щільної фіксації на ствольній коробці.
В конструкції дуже оригінальна вирішена проблема люфтів і швидкості доступу до затворної рами і УСМ для усунення затримок при стрільбі і чищення карабіна. З боків кришка перекриває ствольну коробку, при цьому права сторона кришки працює аналогічно пелюсткової пружині, забезпечуючи надійну фіксацію кришки до ствольної коробки в закритому стані. Також в комплекті поставляється модифікована фіксатор кришки, що має клиноподібну форму. В результаті, выжимаясь поворотною пружиною за рахунок клиноподібної форми така кнопка "вибирає" люфти в пазі фіксатор кришки, що забезпечує повну відсутність люфтів і гарантує повернення "в нуль" при відкритті/закритті кришки. У теж час для зняття кришки не потрібно спеціального інструменту, досить просто віджати фіксатор і відкрити кришку.
ИМЕЕТ МЕХАНИЧЕСКОЕ ПРИЦЕЛЬНОЕ ПРИСПОСОБЛЕНИЕ!!!
Внимание!
Обратите внимание, винты которыми фиксируется фиксатор к крышке ствольной коробки необходимо обязательно устанавливать на анаэробный фиксатор резьбовых соединений (Loctite, DoneDeal) который можно купить в любом автомагазине. Это правило действует не только для крышки, а и в целом для всех резьбовых соединений используемых на механизмах подверженных вибрации (отдаче) для предотвращения их самооткручивания.
Использование клиновидной защелки-фиксатора идущей в комплекте с крышкой обязательно, стандартная защёлка крышки ствольной коробки не обеспечит устранение посадочных люфтов и конструкция не будет работать должным образом.
Технические параметры:
Прецизионная фрезеровка из цельной алюминиевой заготовки. Используется высокопрочный алюминиевый сплав марки 2024Т.
Дозволяє вирішити проблему з розміщенням оптичних прицілів на карабінах сімейства АК на комфортному відстані від ока;.
Не перешкоджає швидкому доступу до вузлів УСМ і не заважає чищенні карабіна;
Забезпечує повернення в "нуль" (не вимагає повторної пристрілки) при встановленні/зняття.
Проста установка не вимагає спеціаліста;
Маса: 120гр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ME-O |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для автомата |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 000 ₴

