Абсолютно нова розробка багатофункціонального інструмента представлена компанією Nitecore Україна – це NTP21. Стильний дизайн, міцний корпус, ергономічна форма, що дозволяють використовувати представлену тактичну ручку кожен день. Серія тактичних ручок від компанії Nitecore, представляє розширений вибір інструментів, які можуть застосовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від щоденного і закінчуючи спеціальними професійними тактичними операціями.
Використання
NTP21 – це безсумнівно функціональний інструмент, який зможе одночасно виконувати дві функції, використовуватися в якості звичайної ручки для письма, але і виступати в якості практичного і самого компактного приладу для самозахисту. Вбудований в ручку вольфрамовий наконечник, володіє неймовірною стійкістю до зношування і ударних навантажень, дозволяючи виступати ефективним склобою та маркером для нанесення міток на будь-якій поверхні, будь то каміння або метал.
Матеріали
Корпус тактичного інструменту Nitecore NTP21 виконаний із зносостійкого алюмінієвого сплаву, що має ряд особливостей використання, наприклад, неймовірна легкість, висока міцність, ударостійкість і головне стійкість до утворення корозії. Твердість вольфрамового наконечника становить 89-92.5 одиниць за шкалою Роквелла, що порівнянно з твердістю алмазів, і в промисловості цей сплав використовується для різання металів.
Чорнило
Усередині корпусу розмістився стрижень з німецьким чорнилом Schneider Gelion 39. Використання даного чорнило дозволить користувачеві писати на будь-якій поверхні і в будь-якому положенні, забезпечуючи лист також в екстремальну спеку при якій фарба не буде мазати і в неймовірний мороз, дозволяючи чорнилу не густіти.














| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nitecore |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.6 р г |
| Габаритні розміри стержня: | 98х2.5мм |
| Довжина | 142 мм |
| Матеріал безеля: | вольфрамовий сплав |
| Матеріал кліпси: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу ручки: | Алюмінієвий сплав |
| Стрижень (чорнило): | Schneider Gelion 39 |
| Точка ручки: | 0.4 мм |
- Ціна: 1 208 ₴






